Fotowoltaika Sochaczew, Pruszków, Wołomin – instalacje fotowoltaiczne, solarne do wytwarzania energii elektrycznej o dowolnej mocy dla firm i osób fizycznych. Panele fotowoltaiczne zyskują coraz większą popularność wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej, ale dla wielu inwestorów istotny jest czynnik ekonomiczny i rosnące ceny energii elektrycznej.
Co ważne solary czy ogniwa fotowoltaiczne to skuteczna metoda zmniejszenia zapotrzebowania budynków mieszkalnych lub firmowych na energię od zewnętrznych dostawców. Panele fotowoltaiczne można montować na budynkach nowych, istniejących lub na gruncie.
Biorąc pod uwagę wybór dostawcy usługi montażu instalacji fotowoltaicznej, warto przeanalizować doświadczenie firmy, której to zlecamy. Grupa Eko Systemy spełnia wszystkie oczekiwania klientów, ze względu na zaplecze techniczne, wysoka kwalifikowaną kadrę, kompleksową obsługę jak również wieloletnią praktykę w branży energii odnawialnej. Nasze inwestycje to instalacje fotowoltaiczne na domach jednorodzinnych, mały i dużych firmach jak i w międzynarodowych koncernach mających siedzibę w Polsce.
Każdy klient, który skorzysta z usług naszej firmy będzie obsłużony z należytym szacunkiem i fachowością. Staramy się robić wszystko, aby nasze instalacje były nowoczesne, bezpieczne i w konkurencyjnych cenach, przy czym jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o dobór komponentów, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki naszym działaniom Państwa rachunki za energię elektryczną mogą obniżyć się o 99%. Działamy m.in. na terenie województwa mazowieckiego.

Audyt energetyczny – projekt – finansowanie – montaż – serwis.

Fotowoltaika Sochaczew, Pruszków, Wołomin

Przygotowujemy pełną dokumentację do pozyskiwania finansowania zgodnie z dostępnymi programami.

fotowoltaika sochaczew pruszków wołomin panele fotowoltaiczne instalacje fotowoltaiczne solaryOferujemy zestawy fotowoltaiczne sprawdzonych i renomowanych producentów.

Inwestycja w fotowoltaikę przy odpowiedniej konfiguracji spłaca się po 5 – 7 latach.

Przygotowujemy zestawy zgodnie z zapotrzebowaniem każdego klienta  „szyte na miarę”.

Zadzwoń, zamów bezpłatny audyt i wycenę:

Dział sprzedaży: tel. 726 023 147, Dział techniczny: tel. 882 282 537, e-mail: biuro@grupaekosystemy.pl

Fotowoltaika Warszawa, Siedlce, Ciechanów, Legionowo, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Sochaczew, Wołomin. Panele fotowoltaiczne mazowieckie.

FOTOWOLTAIKA

Prześlij sms na numer +48 882 282 532 z hasłem „WYCENA” otrzymasz bezpłatną kalkulację
instalacji fotowoltaicznej z montażem.


GRUPA EKO SYSTEMY

Szybki kontakt: tel. 882 282 532

Sprzedaż
tel. 726 023 147

Serwis
tel . 882 282 537
biuro@grupaekosystemy.pl


LEASING DLA FIRM

Uruchomiliśmy bardzo korzystny leasing dla firm na fotowoltaikę
Po 5-7 latach sprzęt jest własnością firmy.

Nasze realizacje

Innowacyjne technologie

Ekologia, a ekonomia …

Nasza wspólna przyszłość nierozerwalnie związana jest ekologią. Wiemy też, że ekologię można skutecznie połączyć z ekonomią …

Dowiedz się więcej …

Profesjonalizm i doświadczenie

Pozyskane referencje …

Referencje otrzymane naszych klientów, są poświadczeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę …

Dowiedz się więcej …