Fotowoltaika Legionowo, Otwock, Piaseczno – instalacje fotowoltaiczne dofotowoltaika legionowo, otwock, piaseczno, montaż instalacji fotowoltaicznej wytwarzania energii elektrycznej o dowolnej mocy dla firm i osób fizycznych – montaż, serwis, finansowanie. Najważniejszym elementem zestawu fotowoltaicznego są panele fotowoltaiczne. Pozyskują energię dzięki promieniom słonecznym. W wyborze producenta paneli, warto zwrócić uwagę na ranking BloombergNEF Tier 1, który skupia najlepszych na świecie producentów tych urządzeń.

Zadzwoń teraz: tel. +48 882 282 537       email: biuro@grupaekosystemy.pl
Czym są panele z listy Tier 1? Czas użytkowania instalacji fotowoltaicznej wynosi 30 lat lub więcej, a panele fotowoltaiczne są jej najistotniejszym pojedynczym elementem, stanowią do 40% kosztu całego projektu. Dlatego też warto dokonać odpowiedniego doboru paneli fotowoltaicznych.
Klienci często są zagubieni i tracą mnóstwo czasu, na wybór producenta paneli fotowoltaicznych. Decyzja będzie łatwiejsza, gdy weźmiemy pod uwagę ranking firmy analitycznej Bloomberg New Energy Finance Corporation (BNEF).
Ranking jest aktualizowany co kwartał i dzieli panele na trzy kategorie: Tier 1, 2 i 3. Panele fotowoltaiczne z grupy Tier 1 są najbardziej niezawodne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele z tego rankingu: Longi Solar, Trina Solar, Jinko Solar, Phono Solar.

Każdy inwestor, który zdecyduje się na instalację fotowoltaiczną z całą pewnością może liczyć na zmniejszenie zapotrzebowania nieruchomości na energię od operatora energetycznego.. Panele fotowoltaiczne można montować na budynkach nowych, istniejących (dachy płaskie, skośne, elewacje) lub na gruncie. W ofercie również magazyny energii Huawei Luna, FoxeSS AIO, Victron Energy. Pompy ciepła Mitsubishi, Panasonic, Nibe.
Warto zwrócić uwagę, aby dostawca usługi montażu instalacji fotowoltaicznej miał odpowiednie doświadczenie. GES Grupa Eko Systemy jest na rynku od 2012 roku w branży energii odnawialnej. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy usługę kompleksową od audytu do montażu i przyłączenia do sieci.. Nasze instalacje fotowoltaiczne funkcjonują na domach jednorodzinnych, mały i dużych firmach jak i w międzynarodowych koncernach mających siedzibę w Polsce.
Każdy klient, jest dla nas ważny  i będzie obsłużony z należytą starannością. Zapewniamy instalacje nowoczesne, bezpieczne i w konkurencyjnych cenach, przy czym jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o dobór komponentów, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki naszym działaniom Państwa rachunki za energię elektryczną będą miłym zaskoczeniem. Instalacje fotowoltaicznemmontujemy m.in. na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego. Fotowoltaika to energia dostępna bez ograniczeń, warto z niej korzystać. Przy odpowiednim doborze zestawu fotowoltaicznego inwestycja spłaca się w 3-75lat. Dostępne różne formy finansowania – kredyt, leasing, pożyczka leasingowa.

Fotowoltaika Legionowo, Otwock, Piaseczno – magazyny energii

 

Zadzwoń, zamów bezpłatny audyt i wycenę:  tel. +48 882 282 537

e-mail: biuro@grupaekosystemy.pl

Instalacje fotowoltaiczne, panele fotowoltaiczne, solary – Warszawa, Sochaczew, Siedlce, Piaseczno, Garwolin, Mława, Legionowo, Siedlce, Ciechanów, Płock, Radom

FOTOWOLTAIKA

Prześlij sms na numer +48 882 282 537 z hasłem „WYCENA” otrzymasz bezpłatną kalkulację fotowoltaiki, magazynu energii, pompy ciepła.


GES GRUPA EKO SYSTEMY

tel. +48 882 282 537
biuro@grupaekosystemy.pl


LEASING DLA FIRM

Uruchomiliśmy bardzo korzystny leasing dla firm na fotowoltaikę
Po 2-3 latach sprzęt jest własnością firmy.

Nasze realizacje

Innowacyjne technologie

Ekologia, a ekonomia …

Nasza wspólna przyszłość nierozerwalnie związana jest ekologią. Wiemy też, że ekologię można skutecznie połączyć z ekonomią …

Dowiedz się więcej …

Profesjonalizm i doświadczenie

Pozyskane referencje …

Referencje otrzymane naszych klientów, są poświadczeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę …

Dowiedz się więcej …